Doğal Ağaç Çalışma ve Yemek Masa Modelleri

Doğal Ağaç Çalışma & Yemek Masası;

Doğal tek parça ağaçtan üretilen ürünler, görsellerinin benzeri olmayan ürünlerdir. Bu tarz tasarımlar kişiye özel değil, ağaça özel ürünlerdir diyebiliriz. Poliüretan malzemeyle kalıp çıkarılarak dökülerek yapay benzerlikte ağaç benzeri ürünler sağlanabilinsede, ağaçın hissiyatını, ağırlığının almak pek mümkün görünmüyor.. Paylaştığımız tek parça masa, doğal Karaağaç ağacından üretilmiştir.  Genelde kokusuz su bazlı boya ve doğal yağlar uygulanarak renklendirilen ürünlerin çeşitli üretim tarzları var… Bu tarz ürünlerin parça halinde toplanması maliyetlerini düşürüyor, ağaçın tek parça olması, ulaşılabilirliğini bütçe belirliyor..  Satılık doğal dekorasyon masalarının çeşitliliği artıkça, fiyat ve pazarlama rekabeti yüksek seviyelere ulaştı. Uygun dekorasyon ürünleri üretebilmek maliyetlerin ve alım gücünün düştüğü 2020 yılı, üreticiler acısından zor geçecek gibi görünüyor.

Yenilikçi ev dekorasyon ürünleri, masaları almak isterseniz Wess Dizayn sitesine tıklayabilirsiniz....

Eskitme Ladin Doğaç Ağaç Yemek Masa modeli

Ladin ağaç masa modeli çapraz ayak ve masa üstünde özel tasarıma sahip lama demir görseli eklenerek tamamen el işçiliği ile yapılmıştır.

Meşe Ağaç Çalışma Masası

Tek parça meşe ağacından üretilmiştir; üretilen masa modeli, reçine epoksi dolgu yardımı ile meşe ağacı özel uygulama yapılmıştır..  Su bazlı boya kullanılan masa ev tasarım fikirleri arayanlara ilham olabilecek görsellikte.

Epoksili Dişbudak Ağaç Yemek Masası

Masa modellerinin belkide en göz alıcı ürünü, el iş ve göz nuru ile yapılan Dişbudak yemek masa modeli 3 çapraz ayak ile  tasarlanmıştır. Epoksi’nin mavisinde göl manzarası, doğal güzelliklerin slüetini bu özel masada görmek mümkün, rahatlamak ve kendini huzurlu hissetmek isteyenler için muhteşem doğal bir masadır.