Mutfak Tezgah Arası Cam Mozaik Döşemesi, Modelleri, Yapımı

  • Home
  • Mutfak
  • Mutfak Tezgah Arası Cam Mozaik Döşemesi, Modelleri, Yapımı

Mutfak tezgah arası cam mozaik; modelleri devamlı farklı ürünlerle piyasada yerini alıyor. Tezgah arası cam mozaikler dolap yapıldıktan sonra beğenmenizi tavsiye ediyoruz.Tezgah arası modelinin dolaplar yapıldıktan sonra beğenilmesi, müşterimizin mutfak dolabına en uygun cam seramik modelini beğenmesini sağladı.

Dolaplar yapılmadan beğenilerek döşenen cam mozaik veya tezgah arası seramik, döşemelere uygun dolap yapmaya zorlar. Dolap döşemeden sonra takılırsa, tezgah arası döşenen cam mozaikler dolabın ölçülerinden dolayı yarım kalabilir. Bundan dolayı tavsiyemiz dolaptan sonra tezgah arasını yaptırmanızdır.

Sorularınız için yorum yazmayı unutmayın.

İlginiz için şimdiden teşekkürler.

mutfak-tezgah-arasi-cam-mozaik (4)

Uygulama yapılırken.

DSC_0028Cam mozaikler, mutlaka inçe dişli tarak kullanılarak döşenmelidir. Buna dikkat ediniz.

Döşeme ve derz dolgu uygulama sonrası..


mutfak-tezgah-arasi-cam-mozaik-1Farklı ürünler…

Blog Yorumları

Merhaba, mutfak tezgah arasina cam mozaik yaptirdim. Ancak usta, mozaikleri birlestiren, olmasi gerekenden farkli bir desen vermis, simdi bir kac mozaigi sokup degistirmek mumkun mu?

Merhaba, ürüne ait resime bakmak gerekiyor.. Eğer dediğiniz bölge bir parça ise dediğiniz gibi işlem yapılabilir.. Forum bölümünden giriş yaparak ilgili resimi ve konuyu eklerseniz yardımcı olabiliriz.

Link tıkladıktan sonra sosyal medya ikonuyla hızlıca giriş yapıp konu açabilirsiniz.

Bu can fayansı nasıl kesicez yardımcı olur musunuz

Ramazan bey, seramik makinası veya ispirel makinesiyle kesebilirsiniz. Fileli kısımlarına maket bıçağı yardımıyla kesin…