Oturma odası dekorasyonu

Forumlar İç Dekorasyon Oda Tasarım Önerileri Oturma odası dekorasyonu

2 yazı görüntüleniyor - 1 ile 2 arası (toplam 2)
 • Yazar
  Yazılar
 • #3490
  Katılımcı
  pratik bilgiler

  Evin şüphesiz ki en çok kullandığımız odası oturma odasıdır. Evde geçirdiğimiz geçirdiğimiz zamanın çoğunda oturma odasında oluruz. Ya ailemizle oturur, ya dostlarla sohbet olur veya televizyon izlenir. En çok kullandığımız odanın dekorasyonu önemlidir. Oturma odamızı dekore ederken odanın kullanım kolaylığı olması gerekir. Dekorasyonu çok abartarak fazla kalabalık bir oda tasarlanmamalı. Çayınızı, kahvenizi koyabileceğiniz yerler yakında olmalı, koltuklarınız rahat olmalı, belki uzanabileceğiniz koltuklar seçebilirsiniz, daha az aksesuar kullanılmalı, her an bir vazoya çarpıp kırabilirim korkusunu yaşamamalısınız.
  95-pinkwallpaper.jpg
  Oturma odası dekorasyonunda ağır, kasvetli, klasik tarzlar yerine iç ferahlatan, modern, sıcak ortamlar oluşturulmalıdır. Oturma odanızda kullanacağınız renkler daha ferahlatıcı, canlı renkler olabilir. Çok güzel oturma odası dekorasyon fikirleri içeren foto galerimizi inceleyerek dekorasyon fikirleri edinebilirsiniz.

  TBT Boya ve Dekorasyon: yıllardır konya duvar kağıtları konya tadilat ve konya dekorasyon alanında göstermiş olduğu çalışmalar neticesinde, başarı merdivenlerini hızla tırmanarak sektöründe tanınan ve söz sahibi firmalar arasında yer almıştır. Uzun yılların vermiş olduğu bilgi, birikim ve tecrübe ışığında bünyesine jotun boya ürünlerini de katarak konya jotun boya bayiliğini üstlenmiştir.

  #4577
  Katılımcı
  Kulis Mobilya

  Özel Tasarım Mobilya, Özel Tasarım Salonlar
  Modern hayatın getirisi olarak kişiselleştirilmiş tasarımlar, sadece size ait olan ve sizi yansıtan ürünlere sahip olma imkânı sağlıyor. Özel tasarım salon veya yatak odası dekorasyonunda bile size ait ve kimsede olmayan bir koltuğa sahip olabilirsiniz. Ayrıca kimsenin kullanmaya cesaret edemeyeceği bir perde modeli ya da koltuk takımı da alabilirsiniz. Ev dekorasyonu için, evinizin sadece bir odasını seçmek ve onu dekore etmek zorunda kalsaydınız ya yatak odanızı ya da oturma odanızı seçerdiniz değil mi? Salon, evimizin odak noktasıdır. Tüm sevdiklerimiz ile vakit geçirdiğimiz, misafirlerimizi ağırladığımız alandır. Aynı zamanda yatak odası da kendimizle vakit geçirdiğimiz, uzun bir günün ardından dış dünyadan arınıp dinlendiğimiz yaşam alanıdır.

  Özel tasarım salonlarda klasik koltukları, oturma gruplarını ve berjerleri unutun… Kolları kalın, ağır ve temizlemesi zor berjerlerden arının. Modern teknolojinin imkânlarından tümüyle faydalanan şık, minimalist fakat gösterişli ve kullanışlı berjerler yaratabilirsiniz. En sevdiğiniz renk sarı mı? O zaman size, tasarımı size ait sarı bir berjer verelim. Ya da sizin en sevdiğiniz renk kiremit rengi mi? O zaman onu sizin için tasarlayalım. Kısacası özel tasarım salonlar dendiğinde önemli olan sizin neye ihtiyaç duyduğunuz ve ne istediğiniz… Aklınıza gelebilecek bütün renkleri bir arada kullanın, içerisine istediğiniz kadar detay koyun, sonra da hepsini birleştirin. Böylece modern özel tasarım salonlar ile aklınızdaki dekorasyon modellerini en iyi bir şekilde kullanabiliriz. En canlı renklerin soluk tonlarını, en aykırı çiçeklerin farklı renklerini bir arada kullanabilirsiniz. Özel tasarım salonlar için tüm örnekleri showroomumuzda bulabilirsiniz.

  https://kulis.com.tr/urun-kategori/5/koltuk

  Attachments:
  You must be logged in to view attached files.
2 yazı görüntüleniyor - 1 ile 2 arası (toplam 2)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.
Şuanda sitede 0 users ve 1 guest online
No users are currently active
Geçmişteki faaliyetler 24 Saat içinde: 1 user ve 128 guests
dekor
Keymaster | Moderator | Participant | Spectator | Blocked
Forum İstatistikleri
Konular: 86, Mesajlar: 97, Üyeler: 80
Yeni üyemiz HOŞGELDİNİZ, natasha.barona
Çevrimiçi kullanıcılar; 2 on